Mše sv. během týdne budou takto:

V pondělí bude mše sv. v Nymburce na faře v 8 hod.

Ve středu bude mše sv.  ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce na faře v 8 hod.

pátek bude mše sv. v Nymburce v kostele v 18 hod. KŘÍŽOVÁ CESTA BUDE V 17.30 HOD.

sobotu bude mše sv. v Nymburce na faře v 18 hod. V rámci duchovní obnovy.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Výuka náboženství bude jako obvykle.

Postní duchovní obnova s P. Janem Pasekou bude v Nymburce na faře TUTO sobotu (24. 2.) od 14 hod.

Farní bowling bude v neděli 10. března od 14.50 hod. v Sadské.

Farní pouť do Krzesowa bude v sobotu 13. dubna. Informace o poutním místě zde:

Krzeszów – Europejska Perła Baroku – Oficjalna Strona Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie (opactwo.eu)

Odjezd bude v 7 hod. ze Všejan, v 7.15 z Nymburka (Nám. Přemyslovců), v 7.30 ze Sadské a v 7.45 z Poděbrad (před vlakovým nádražím). Návrat okolo 19 hod. Cena za cestu, která se platí při přihlašování je 500,- Kč. Dále je potřeba počítat, že se bude platit vstupné 25 zlotých (cca 170,- Kč) a případně oběd, kdo bude chtít. Toto bude možné zaplatit v korunách v autobuse. Hlaste se v Nymburce u paní Hájkové (737 464 273 nebo [email protected]), ve Všejanech u paní Homolové a v Sadské u paní Štěpánové.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. 2024

Víkendovka pro ty, kteří v minulém roce byli na Taxiway bude od 1. do 3. března v centru pro mládež v Praze – Kunraticích

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici.

Film Jeden život o film Nicholasi Wintonovi, který zachránil mnoho židovských dětí těsně před nástupem nacismu, bude v Nymburce v kině TOTO úterý (20.2.) Je to určitá výzva vyjít ze sebe a otevřít se v této postní době k něčemu dobrému pro druhé. Helena Sasková nabízí možnost si v kině popovídat už od 18 hod., film začíná v 19 hod.

Pokud má někdo navíc respirátory, roušky, štíty, tak je můžete přinést do sbírky na Ukrajinu. Stačí, když je přinesete nějakou neděli po mši sv. do zákristie.

VE VŠEJANECH:

Během postní doby budou křížové cesty od 7.30 hod.

V SADSKÉ:

Během postní doby budou křížové cesty od 10.50 hod.

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření – ke sv. zpovědi – v teple na faře.