Mše sv. v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek – na Štědrý den – bude v Nymburce mše sv. v 16 hod. a ve 24 hod.

sobotu – na Hod Boží Vánoční – budou mše sv. jako v neděli, tedy: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

V neděli 26. prosince – svátek Svaté rodiny – budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Rozpis mší sv. během Vánočního oktávu a zpovídání před Vánoci je zde: https://nymburk.farnost.cz/vanoce-2021-program-farnosti/. V úterý, ve středu a ve čtvrtek zpovídám vždy od 18 do 19.30 hod. V pondělí a ve čtvrtek zpovídám ještě před mší sv. a po mši sv.

Česká mše Vánoční J. J. Ryby v provedení souboru Hlahol bude v kostele sv. Jiljí v Nymburce v neděli 26. 12. od 16 hod.

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s hlídáním kostela během Vánoc. Jako obvykle se jedná o odpoledne 25. 12., 26. 12. a 1. 1. Zájemce prosím, aby se stavili v zákristii.

Prosím teď po mši sv. o pomoc se stavbou betléma a Vánoční výzdobou.

Teď prosím Jožku Kubiše, aby nám přiblížil probíhající synodu o synodalitě.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.