Dnešní sbírka je na misie. Omlouvám se, že to minulou neděli nebylo zdůrazněno.

Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek mše sv. v Nymburce NEBUDE.

V sobotu bude mše sv. v Nymburce v 18 hod.

Příští neděli, budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 hod. – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská. V Nymburce bude sloužit mši sv. P. Viliam Döme a jeho biskup. Zároveň bych rád upozornil, že příští neděli se MĚNÍ ČAS! Budeme mít zase čas podle sluníčka tedy se vyspíme o hodinu déle.

Výuka náboženství s ohledem na podzimní prázdniny nebude tento týden ani v Nymburce ani v Sadské. Nicméně v Nymburce bude možnost se sejít a vyrábět různé věci či začít s nácvikem Živého Betléma.

Volby pastorační rady farnosti budou v neděli 12. listopadu – před a po mši sv. ve Všejanech, v Nymburce a v Sadské. Návrhy na kandidáty můžete podávat do DNEŠNÍHO DNE (22. října) buď u mě nebo u členů volební komise: Marie Kateřina Müllerová; Ing. Helena Štěpánová, Ph.D.; JUDr. Dalibor Vančura. Nebo je vhodit do připravené urny (krabice).

Slavíme misijní neděli můžete zakoupit něco málo k zakousnutí a přispět na misie.

Nadále je možné posílat peníze na opravu střechy věže kostela sv. Jiljí na transparentní účet: 6388414329/0800 Více informací zde: Oprava střechy věže | Římskokatolická Farnost Nymburk

Nabízíme k pronájmu farní byt 1 + 1 v Nymburce, ulice Jurie Gagarina 1797 v 8. nadzemním podlaží. Byt bude k dispozici od 1. listopadu tohoto roku. Zájemce prosím, aby mi zavolali na: 604 36 52 37 nebo napsali na: [email protected]

V NYMBURCE:

Připomínám, že každou středu od 17.30 do 18.30 hod. je kostel sv. Jiljí otevřený.