Mše sv. v tomto týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře. Téma bude: Dary a plody Ducha sv. Tato středeční mše sv. už bude z vigilie Nanebevstoupení.

Ve čtvrtekslavnost Nanebevstoupení Páně – mše sv. bude v Nymburce v 18 hod.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod.

Na 7. neděli Velikonoční (29. 5.) bude mše sv. POUZE NYMBURCE v 9.30 hod. Při této mši sv. bude otec biskup Václav Malý udělovat svátost biřmování. Mše sv. ve Všejanech a v Sadské příští neděli nebudou!

Výuka náboženství bude tento týden jako obvykle.

Ekumenická bohoslužba bude v pondělí 6. června od 18 hod. v Husově sboru v Nymburce.

Příprava na 1. sv. přijímání toto pondělí NEBUDE. První sv. přijímání bude v Nymburce při mši sv. v 9.30 hod. v neděli 12. června.

Farní víkend bude v Hoješíně 24. – 26. června. Více informací později.

Náš farní tábor se bude konat od soboty 30. 7. do soboty 6. 8. a pro ty, kteří již absolvovali 7. třídu ZŠ až do středy 10. 8. Přihlášky prosím dávejte do konce května Jiřímu Podruhovi nebo mně. Přihlášky jsou vzadu v kostele případně zde: https://nymburk.farnost.cz/wp-content/uploads/2022/02/Tabor-prihlaska-2022_1.pdf

SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.