Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře, kde si budeme vyprávět o Světovém dni mládeže v Lisabonu.

Ve čtvrtek – slavnost sv. Václava – bude mše sv. ve Staré Boleslavi na Mariánském náměstí v 10 hod. dopoledne. V naší farnosti bude poutní mše sv. ve Velelibech v 16 hod.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod.

Příští neděli, budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 hod. – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Žehnání zvířat proběhne před bočním vchodem kostela sv. Jiljí v Nymburce příští neděli 1. 10. od 15 hod.

Výuka náboženství s ohledem na státní svátek nebude tento týden ani v Nymburce ani v Sadské.

Přípravu na biřmování začneme v neděli 15 října v 17 hod. na faře v Nymburce a domluvíme se ohledně dalších setkání, ale byl bych rád, pokud by mohla probíhat jednou za dva týdny v neděli večer.

Srdečně zveme na Misijní setkání dětí v sobotu 7. 10. na Dobříši. Můžete se těšit na nová setkání, společné hry, mši sv. … Odjezd z Nymburka (hl. nádraží) v 8.02, sraz na nádraží v 7.55. Návrat okolo 18 hod. Pokud mají děti průkazku pro průjezd Prahou, ať si ji vezmou s sebou. Nezapomeňte s sebou jídlo na celý den a pláštěnku.

Děkuji všem, kdo jakýmkoli způsobem pomáhali s organizací BENEFIČNÍHO KONCERTU PRO NYMBURSKOU VĚŽ a také všem, kdo přispěli. Během koncertu se vybralo 56.479,- Kč. Nadále je možné posílat peníze na opravu střechy věže kostela sv. Jiljí na transparentní účet: 6388414329/0800

Máme tu ještě pozvánku na formační kurz animátorů s názvem LIFT, o kterém se více dozvíte zde: O co jde? – LIFT 23 | Animátorský kurz (adcm.cz)

Nabízíme k pronájmu farní byt 1 + 1 v Nymburce, ulice Jurie Gagarina 1797 v 8. nadzemním podlaží. Byt bude k dispozici od 1. listopadu tohoto roku. Zájemce prosím, aby mi zavolali na: 604 36 52 37 nebo napsali na: [email protected]

V NYMBURCE:

Připomínám, že každou středu od 17.30 do 18.30 hod. je kostel sv. Jiljí otevřený.

Farní káva bude TEĎ po mši sv.

VE VŠEJANECH:

Příští týden bude od 7.35 hod. eucharistická adorace.

V SADSKÉ:

Příští týden bude po mši sv. eucharistická adorace. Dnes je možnost svátosti smíření.