Děkuji všem, kteří se zúčastnili včerejšího úklidu kostela.

Bohoslužby v Nymburce během svatého týdne budou takto:

V pondělí bude mše sv. v 8 hod. na faře.

Na Zelený čtvrtek bude mše sv. v 18 hod. v kostele.

Na Velký pátek bude křížová cesta ve 14.15 hod. a velkopáteční obřady v 15 hod.

Na Bílou sobotu budou ranní chvály s četbou v 9 hod. Potom bude do 11 hod. otevřený kostel. Modlitba nešpor bude v 16.30 hod. Obřady Velikonoční vigilie začínají ve 20.30 hod.

Na Hod Boží Velikonoční budou v naší farnosti mše sv. jako obvykle.

Zpovídání v tomto týdnu bude jednak zítra ráno před mší sv. Dále zítra – v pondělí a také ve středu vždy od 19 do 21 hod. Zpovídat budu také dnes odpoledne od 16.30 do 17.30 hod. (V Sadské: Příležitost k svátosti smíření je i teď po mši sv.)

Nymburk čte bibli – tedy akce, kde proběhne veřejné předčítání z bible – bude před Městskou knihovnou Nymburk již zítra – v pondělí 26. března od 12 do 16 hod.

Na Zelený čtvrtek chystají katecheté celodenní program pro děti. Začátek bude v 8 hod. na faře, kde bude program až do 10 hod, pak bude připravena dobrodružná cesta s poslední večeří a zakončíme mší sv. v 18 hod.

Prosím muže, kteří se zúčastní mše sv. na Zelený čtvrtek, aby se v zákristii teď po mši sv. zapsali na mytí nohou. Děkuji.

Farní voda bude v úterý 8. května.

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche ([email protected]).

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

Ve Všejanech a v Sadské:

Příští neděli adorace nebude.

Nymburce:

Srdečně zvu na farní kávu, která je hned teď po mši sv.