Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V neděli 1. srpna budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Připomínám pozvánku na farní odpoledne, kdy bude příležitost se po delší době společně sejít. Prasátko a pivo je zajištěno, také program pro děti a čeká nás vystoupení jedinečné hudební skupiny, která se už celý rok drží na světové špičce. Sejdeme se v neděli 5. září ve 14 hod. na farní zahradě v Nymburce.

Koncert Pavla Helana bude v kostele sv. Apolináře v Sadské v pondělí 30. srpna od 18 hod. Více informací zde: https://www.facebook.com/events/2879936215652922/?ref=newsfeed

P. Viliam Döme, původem z Nymburka, slaví v tomto roce 40 let od vysvěcení na kněze. Bude sloužit mši sv. v Nymburce v neděli 22. srpna a po ní bude příležitost k popovídání s ním na faře.

Slavnostní provedení REQUIEM Wolfganga Amadea Mozarta jako připomínka události třicetileté války v provedení DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA PRAGUE, koncertního mistra Arnolda Smrtky, sboru PRAŽŠKÝCH PĚVCŮ, pod vedením dirigenta Martina Pešíka a sbormistra Stanislava Mistra proběhne v kostele sv. Jiljí v Nymburce v pondělí 16. srpna od 19 hod. Vstupné 150,- Kč.

Ve Všejanech:

Za týden bude od 7.35 hod. eucharistická adorace.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

Za týden bude po mši sv. eucharistická adorace.