Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

V úterý – slavnost sv. Václava – mše sv. ve Staré Boleslavi bude v kostele sv. Václava v 10 hod. mše sv. ve Velelibech bude v 16 hod.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. – Setkání seniorů.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. od 18 hod.

V neděli 3. října budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Ve středu bude v 16 hod. mše sv. v Nymburce v kostele a po ní setkání seniorů na faře na téma: Svatá Ludmila.

Výuka náboženství pro děti od 4 let do 7. třídy ZŠ pokračuje ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. Po domluvě je možné zařídit vyzvedávání dětí. Pak je zde skupina od 7. třídy (a někteří další osobně domluvení), která začíná náboženství ve čtvrtek od 16.15 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské bude každý pátek od 16.30 hod.

Příprava na biřmování pokračuje se skupinou, která začala minulý školní rok TENTO čtvrtek 30. 9. od 16.45 hod.

DOSPĚLÍ, kteří chtějí přijmout tuto svátost se mohou ozvat do konce září osobně, na mobil: 604 36 52 37 nebo na email [email protected] a domluvíme se ohledně přípravy.

Žehnání nového kříže na cestě mezi Všejany a Zavadilkou proběhne DNES v 15 hod.

Setkání misijních klubek bude TUTO sobotu – 2. října – v Tismicích. Sraz na Hlavním nádraží v Nymburce bude v 7.05 hod. Můžeme se těšit na mši sv., dobrodružné putování za slovanskými předky a odhalení práce restaurátorů. Návrat plánujeme v 17.11 hod.

Mše sv. v kapli sv. Jana Nepomuckého v Nymburce za Jana Zedricha bude v neděli 3. října v 17 hod.

Hubertská mše sv. bude v kostele sv. Jiljí v sobotu 16. října v 17 hod.

Pan kardinál Dominik Duka navštíví naši farnost v neděli 24. října. V tuto neděli bude mše sv. pouze v Nymburce. Mše sv. ve Všejanech a v Sadské nebudou!

V Nymburce:

Farní káva bude příští neděli.

Ve Všejanech:

Za týden bude od 7.35 hod. eucharistická adorace.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

Za týden bude po mši sv. eucharistická adorace.