Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy v pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. V pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod. Všechny mše sv. ve všední dny budou na faře.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle.

Rád bych pozval všechny na setkání s názvem: Slasti a strasti farnosti 3, které bude v salónku restaurace Katovna v Nymburce tento pátek – 8. února – od 19 hod.

Holčičí víkend pro 5. – 7. třídu bude pod vedením Heleny Saskové již tento víkend od pátku 8. 2. od 19 hod. do soboty 9. 2. do 19 hod. na faře v Nymburce. Určitě to bude stát za to. Prosím přihlaste se buď osobně u Heleny Saskové nebo na email: [email protected]

Ekumenická bohoslužba bude za týden – v neděli 10. února od 17 hod. v evangelickém kostele v Nymburce.

Modlitba chval bude v Nymburce na faře v neděli 24. 2. od 17.30 hod.

Karneval bude letos v neděli 3. března od 15 hod.

Farní tábor bude v tomto roce od 27. července do 3. srpna pro první stupeň ZŠ. Druhý stupeň bude končit 7. srpna.

Biřmovancům připomínám, že se po delší době sejdeme tento čtvrtek 7. 2. od 16.30 hod.