Bohoslužby během týdne budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. pro děti v 15.15 hod.

V pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

sobotu bude také mše sv. v Nymburce v 18 hod. již ze slavnosti Těla a krve Páně.

V neděli 6. června – slavnost Těla a krve Páně – budou mše sv. takto: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk – při této mši sv. proběhne 1. sv. přijímání 10 dětí z naší farnosti. Mše sv. v Sadské 6. června nebude.

Příprava na 1. sv. přijímání pokračuje toto pondělí od 17 hod. na faře v Nymburce. Také tentokrát prosím, aby kromě dětí přišel i někdo z rodičů nebo prarodičů. První sv. zpověď bude v pátek 4. června od 15 hod.

Tento čtvrtek bude mše sv. pro děti již od 15.15 hod. Potom bude na farní zahradě táborák a prostor pro různé aktivity.

Farní tábor bude od soboty 31. 7. do soboty 7. 8. 2021 pro 1. stupeň a do středy 11. 8. pro 2. stupeň. Přihlášky jsou vzadu v kostele.

Zvu na farní víkend na faru do Jítravy u Jablonného v Podještědí. Více o místu najdete na http://farajitrava.cz/ Akce se koná od pátku 18. června do neděle 20. června. Je to příležitost po delší době opět být spolu, a přitom program by byl volnější podle vašich zájmů. Můžete poznat kostel, kde jsem poprvé ministroval a být v krásné přírodě. Doprava vlastními auty. Případně dejte vědět a nějaké místo pro vás najdeme. Jídlo si prosím vezměte s sebou. Ubytování je již zaplaceno. Hlaste se do 5. 6. u mne. Případně od 7. 6. na [email protected]

V sobotu 18. září proběhne celonárodní pouť ke sv. Ludmile na Tetín. Prosím ty, kteří mají zájem se zúčastnit, aby se nahlásili nejpozději do 20. června ve Všejanech u paní Svobodové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové. Podle zájmu, pak budeme objednávat autobus nebo hledat jiný způsob dopravy.

Royal Rangers Nymburk zve na tábor děti od 6 do 15 let v Poušti u Bechyně. Tábor je v termínu od 10. do 17. července. Kontakt na: [email protected] nebo 702 096 610

V NYMBURCE:

Dnes je po mši sv. po delší době prodej knih.

Dnes je také farní káva! Přijďte pobejt na faře a farní zahradě.