Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě čtvrtka. Ve čtvrtek zde mše sv. nebude. V pondělí zde bude bohoslužba slova, v pátek a v sobotu zde budou mše sv.

V sobotu budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.

Žehnání zvířat bude před bočním vchodem do kostela sv. Jiljí v Nymburce dnes od 14 hod.

Farní den se koná již za týden – v neděli 15. října. V tento den bude v naší farnosti pouze mše sv. v Nymburce (9.30 hod.) a společný program bude od 9 do cca 15 hod. Prosím přineste s sebou něco k snědku – zvláště by se hodilo něco slaného.

V příštím roce jedu ze skupinou lidí z Vlašimska, ale i odjinud do Lurd (budeme mít zastávku v Arsu). Je to v době od 5. do 12. červnece 2018. Cestujeme autobusem. Je třeba se přihlásit do konce října. Prosím, aby se mi ozvali případní zájemci a já jim předám bližší informace. Dejte mi vědět buď osobně nebo na email: [email protected]

V rámci misijní neděle proběhne na faře program pro děti v sobotu 21. a v neděli 22. října. Začneme v sobotu 21. 10. v 9 hod. a závěr bude po nedělní mši sv. okolo 11 hod.

V Nymburce:

Teď po mši sv. zvu na farní kávu.

V Sadské:

Ve středu zde mše sv. nebude.