Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v 8 hod. ráno.

Ve středu mše sv. v Sadské nebude.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti od 15.45 hod. Mše sv. ráno NEBUDE.

pátek bude mše sv. v 18 hod.

sobotu bude mše sv. před kaplí sv. Jana Nepomuckého v 15.30 hod. Mše sv. v kostele sv. Jiljí NEBUDE.

Výuka náboženství v tomto školním roce bude probíhat opět v Nymburce na faře ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. Začínáme tento čtvrtek – 12. září – a to s následujícím programem:

15.15 hod. – Společná modlitba, rozdělení do skupin, vzájemné seznámení.

15.45 hod. – Mše sv. pro děti, na kterou jsou všichni srdečně zváni.

16.30 hod. – Setkání s rodiči na faře.

V Sadské na faře bude výuka náboženství v pátek od 16 hod. Začínáme v pátek 20. 9.

Poutní mše sv. v kapli P. Marii Bolestné v Sadské bude již za týden – v neděli 15. září – v 11.15 hod. Mše sv. u sv. Apolináře v ten den nebude.

Ekumenická biblická hodina ohledně Listu apoštola Jakuba s názvem: „Slaměná epištola a proč ji Jakub psal.“ bude od středy za týden – ve středu 18. září – od 18 hod. na faře Českobratrské církve Evangelické v Nymburce.

Během sbírky na dar pro papeže Františka se vybralo celkem 23.566,- Kč, z toho 11.928,- Kč při mších sv. v Nymburce, 2.920,- Kč při mši sv. ve Všejanech, 5.630,- Kč na mši sv. v Sadské a 3.088,- Kč během ekumenické bohoslužby. Farní charitě bude předáno 3.535,- Kč a na dar pro papeže Františka bylo odvedeno 20.031,- Kč.

Farní den pokračuje teď po mši sv. na faře a farní zahradě představením různých farních aktivit a popovídáním u jídla a pití. Také se můžete těšit na hudbu a zpěv. Zakončíme v 15 hod., kdy se pomodlíme Korunku k Božímu milosrdenství.