K „Istambulské umluvě“
Vzhledem k rozvířené debatě, které vyvolalo kázání Mons. Piťhy si dovoluji zveřejnit informativní článek svého spolubratra P. Jendy Balíka, svého předchudce v centru pro mládež v Praze. Istanbulská úmluva jako dokument vykazující varovné signály Církev se rozhodně staví proti jakémukoliv násilí na člověku a zvlášť na ženách. Zároveň se například prostřednictvím Charity obětem domácího násilí […]
Číst →