Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Ve čtvrtek mše sv. bude v Nymburce v 8 hod.

V pátek mše sv. v Nymburce NEBUDE.

V sobotu bude mše sv. v Nymburce v 18 hod.

sobotu bude také svatba se mší sv. v 11 hod. Ludmily Pekárkové a Jakuba Šimíka.

Příští neděli oslavíme slavnost Nejsvětější Trojice. Mše sv. budou jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Biřmovancům připomínám, že dnes v 17.15 hod. pokračuje naše příprava na biřmování.

Příprava na první svaté přijímání pokračuje zítra – v pondělí 20. 5. – v 17 hod. na faře v Nymburce. Prosím, zda by tentokrát byl přítomen i někdo z rodičů nebo prarodičů.

První svaté přijímání proběhne v naší farnosti za dva týdny – v neděli 2. června – tuto neděli nebude mše sv. v Sadské, ale pouze ve Všejanech a v Nymburce.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Ekumenická svatodušní bohoslužba bude TOTO pondělí (20. května) – tedy zítra – od 18 hod. v Husově sboru v Nymburce.

Farní den bude v neděli 1. září od 15 hod.

Modlitba chval s Beranovými bude ve čtvrtek 5. září v 18.30 hod.

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem našeho kostela, který proběhne TENTO čtvrtek (23. 5.) od 17.30 hod.

Farní káva bude za týden – v neděli 26. 5.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude farní káva.

Nabízíme hrobku 167 na zdejším hřbitově, která se dá použít jako hrob. Během května bude přemístěn kříž, který na ni těsně přiléhá a tato hrobka bude jako hrob bez problémů použitelná.