Slavíme 7. neděli Velikonoční.

Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto: v pondělí bude mše sv. v 8 hod. Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod. V pátek bude mše sv. v 18 hod. V sobotu bude Svatodušní vigilie se křty dospělých od 20.30 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Příští neděli – 31. května – slavíme Slavnost seslání Ducha sv. Mše sv. budou podle obvyklého pořádku. Prosím, sdělte všem, kdo nám zde schází, že duchovní home office již skončil a že je dobře zase začít chodit na mše sv.

„Velikonoční“ zpovídání proběhne na faře v Nymburce ve středu 3. června od 17 do 19 hod. (V případě potřeby zůstaneme i déle.) Kromě mě bude také zpovídat P. Pavel Porochnavec.

Ekumenická bohoslužba bude od pondělí za týden – na svatodušní pondělí 1. 6. – v 18 hod. v Husově sboru v Nymburce. Kázání bude mít sestra farářka Kateřina Roskovcová.

Možná i mezi námi je někdo potřebný. Prosím tedy, pokud se někdo v současné situaci ocitl v těžkostech, nebo pokud o někom takovém víte, aby se ozval naší farní charitě (https://nymburk.charita.cz/) nebo přímo mně (Jaroslav Krajl: 604 36 52 37).

Pro školní děti OBNOVUJEME OD TOHOTO ČTVRTKA VÝUKU NÁBOŽENSTVÍ. Začínáme jako obvykle v 15.15 hod. Společná úvodní modlitba bude na farní zahradě. Po náboženství bude od 16.15 hod. mše sv. pro děti v kostele. Předškoláky a mladší prosím, aby zůstaly doma. V tomto školním roce se již s výukou náboženství pro předškoláky a mladší nepočítá

FARNÍ TÁBOR BUDE! A to sice v původním termínu, tedy od soboty 8. srpna.

Noc kostelů bude v tomto roce v pátek 12. června. Prosím všechny o modlitbu za tuto akci. Pokud by se ještě někdo chtěl zapojit a pomoci, tak se přihlaste buď u mě nebo v Nymburce u Marie Müllerové, ve Všejanech u Marie Svobodové, v Sadské u Heleny Saskové.

V Nymburce:

Moc prosím, přijďte nám pomoci s úklidem kostela TENTO čtvrtek (28. 5.) v 17.30 hod. Stačí přijít alespoň na chvíli.