Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. A po ní následuje setkání seniorů na faře.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod.

Příští neděli oslavíme slavnost Těla a krve Páně. Mše sv. budou takto: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce. Mše sv. v Sadské NEBUDE.

První svatá zpověď dětí a případně i jejich příbuzných proběhne TENTO PÁTEK od 15 hod. v Nymburce v kostele sv. Jiljí.

První svaté přijímání proběhne v naší farnosti za týden – v neděli 2. června – tuto neděli nebude mše sv. v Sadské, ale pouze ve Všejanech a v Nymburce.

Bude další příležitost ke svátosti smíření v Nymburce a to ve čtvrtek od 17.30 do 18 hod. na faře. Omlouvám se, že tento čtvrtek je to pouze do 17.50 hod.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Farní den bude v neděli 1. září od 15 hod.

Modlitba chval s Beranovými bude ve čtvrtek 5. září v 18.30 hod.

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Farní káva je teď po mši sv. na faře.

V SADSKÉ:

ZA TÝDEN ZDE NEBUDE MŠE SV.

Pohřeb se mší sv. paní Věry Krahulové zde bude TUTO středu ve 13 hod.

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

VE VŠEJANECH:

Za týden bude eucharistická adorace v 7.35 hod. V rámci této adorace proběhne i průvod s eucharistií a požehnání kraji. Tento průvod již nebude po mši sv.