Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě čtvrtka.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16 hod. na faře. Mše sv. ráno nebude.

 

Další setkání těch, kteří se chtějí připravovat na svátost biřmování bude ve čtvrtek, 22. února, od 16 hod. na faře v Nymburce.

 

Karneval pro děti bude na faře v Nymburce bude dnes od 14 hod.

 

Večer chval bude na faře v Nymburce v neděli 18. února od 17.30 hod.

 

Postní duchovní obnova s P. Markem Miškovským bude poslední sobotu v únoru – 24. února – od 14 hod. na faře v Nymburce.

 

Farní pouť do klášterů Teplá a Nový Dvůr bude v sobotu 14. dubna. Budeme odjíždět v 6.15 hod. ze Všejan, v 6.30 hod. z Nymburka a v 6.40 hod. ze Sadské. Návrat okolo 20 hod. Cena za cestu je 350,- Kč. Prosím zájemce, aby se hlásili v Nymburce u paní Hájkové, ve Všejanech u paní Homolové, v Sadské u paní Štěpánové.

 

Farní tábor bude opět v Uhelné Příbrami od soboty 11. srpna do soboty 18. srpna pro děti z prvního stupně a od 11. do 22. srpna pro děti z 2. stupně.

 

 

Farní bowling bude opět v Sadské. Jde o poslední objekt na pravo od silnice při výjezdu ze Sadské směr poděbrady – pod názvem Restaurant-Bowling-Sqash (http://www.bssadska.cz/). A to v neděli 11. března v 15 hod.

 

Farní voda bude v sobotu 19. května. Bližší informace později.

 

Farní víkend pro všechny bude v Hoješíně od 22. do 24. června 2018. Předpokládaná cena je 200,- Kč na osobu (ubytování a jídlo). Vaříme sami. Program podobný jako 2017, tedy v pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, … Večer táborák a společné posezení. Program zakončíme nedělním obědem. Zájemci se prosím nahlašte u Jakuba Jaksche (JakschJ@seznam.cz).

 

Ve Všejanech:

Příští neděli bude od 7.30 hod. eucharistická adorace.

 

V Sadské:

Příští neděli bude po mši sv. eucharistická adorace.

Teď po mši sv. je příležitost ke svátosti smíření.