Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle Vánočního rozpisu:

Dnes bude v Nymburce mše sv. již z Hodu Božího Vánočního v 16 hod. a potom bohoslužba slova ve 22 hod.

V Sadské bude dnes bohoslužba slova z Hodu Božího Vánočního ve 20.30 hod.

Ve Všejanech bude dnes v noci půlnoční mše sv. ve 24 hod.

Ve Velelibech bude půlnoční bohoslužba slova ve 24 hod.

Zítra – na Hod Boží Vánoční – v pondělí 25. prosince – budou mše sv. v naší farnosti jako v neděli.

V úterý – na svátek sv. Štěpána –budou mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.

Ve středu bude mše sv. ve Velence v 18 hod.

Ve čtvrtek bude mše sv. na faře v Nymburce v 8 hod. ráno.

V pátek v naší farnosti mše sv. nebude.

V sobotu bude v Nymburce mše sv. v 18 hod. večer jako obvykle.

Příští neděle je svátek Svaté rodiny, mše sv. budou v naší farnosti jako obvykle. Navíc bude v Nymburce v 16 hod. adorace na poděkování za uplynulý rok.

Srdečně zvu všechny, aby přišli na posezení do restaurace „Katovna“ v Nymburce a svododně vyjádřili z čeho mají v naší farnosti radost a co je naopak trápí, bolí, štve, … – jde tedy o akci: Strasti a slasti farnosti 3. Sejdeme se v pátek 12. ledna v 19 hod. v restauraci „Katovna“ v Nymburce.

Naléhavě prosím, zda by se našel někdo, kdo by vykonával službu kostelníka/kostelnice. Zvláště se jedná o služby v pondělí a ve čtvrtek ráno od února příštího roku (tedy už velmi brzy), ale také o služby v ostatní dny (během víkendu). Případný zájemce by nemusel vykonávat tuto službu každý týden, ale dle předem domluveného rozpisu.

V Sadské:

Posvěcení kaple mezi Sadskou a Zvěřínkem proběhne ve středu 17. ledna v 10 hod.