Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku kromě soboty. V sobotu bude mše sv. v Nymburce v 18.30 hod. (Tedy o půl hodiny později.)

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Arcidiecézní setkání ministrantů bude tuto sobotu 10. listopadu v Praze. Společně pojedeme vlakem v 7.01 hod. z Hlavního nádraží v Nymburce. Návrat bude v 17.49 nebo 17.53 hod. Ministrantské oblečení s sebou.

Rád bych upozornil i na další aktivity ve farnosti:

Společná modlitba chval bude neděli 18. listopadu od 17.30 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce nebo na faře.

V neděli 25. listopadu bude farní bowling v Sadské (Poděbradská 1127) čas od 14.50 hod. do 17 hod.

Mikulášská pro děti bude v sobotu 8. prosince na faře, farní zahradě a okolí.

Adventní duchovní obnova vedená P. Mirkem Šimáčkem bude v sobotu 15. prosince od 14 hod. na faře v Nymburce.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.

V Nymburce:

Teď po mši sv. jsme všichni zváni na farní kávu – nebojte se přijít na faru.

Čeká nás úklid před adventem. Prosím přijďte pomoc s úklidem v sobotu 24. listopadu od 8.30 hod.