Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. pro děti v 16.15 hod.

pátek bude v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V sobotu bude v Nymburce votivní mše sv. ke sv. Hubertu V 17 HOD.

V neděli 17. října budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Výuka náboženství pro děti od 4 let do 7. třídy ZŠ pokračuje ve čtvrtek od 15.15 hod. do 17.15 hod. Po domluvě je možné zařídit vyzvedávání dětí. Pak je zde skupina od 7. třídy (a někteří další osobně domluvení), která začíná náboženství ve čtvrtek od 16.15 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské bude každý pátek od 16.30 hod.

Žehnání zvířat bude DNES od 16.30 hod. před bočním vchodem do kostela sv. Jiljí v Nymburce.

Pan kardinál Dominik Duka navštíví naši farnost v neděli 24. října. V tuto neděli bude mše sv. pouze v Nymburce. Mše sv. ve Všejanech a v Sadské nebudou! Po mši sv. počítejte se společnou diskusí s panem kardinálem.

V Nymburce:

Farní káva bude za týden.

Prosím, potřebovali bychom někoho, kdo by pomohl našim kostelnicím, a to především s přípravou na mše sv. v pondělí a ve čtvrtek od ledna 2022. Prosím případného zájemce nebo zájemkyni, aby se mi přihlásili. Děkuji.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.