Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16.15 hod.

pátek bude mše sv. v 18 hod.

sobotu bude mše sv. v 18.30 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Večer chval bude v Nymburce na faře již DNES od 17.30 hod.

Arcidiecézní setkání ministrantů bude tuto sobotu (16. 11.) na Arcibiskupství a v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Společně pojedeme vlakem v 7.02 hod. z Hlavního nádraží v Nymburce – sraz v 6.55 hod. Návrat bude v 17.49 nebo 17.53 hod. Ministrantské oblečení s sebou. Jídlo bude zajištěno.

Farní bowling bude opět v Sadské (na stejném místě jako v minulých letech) v neděli 24. 11. od 14.45 hod.

Mikulášská pro děti bude na faře v Nymburce v sobotu 30. 11. od 14 hod.

Adventní duchovní obnova s P. Pavlem Porochnavcem bude v Nymburce v sobotu 7. 12. Začneme roráty v 6.30 hod. Hned po mši sv. se zpěvem rorátů bude snídaně a od 8.30 hod. bude první přednáška. Budeme pokračovat do 12 hod.

Národní potravinová sbírka se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2019 od 8.00 do 18.00 hod. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a další zboží. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky; vybírat potraviny a další zboží; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta.

Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky.

Koordinátoři: Jakub Jaksch a Inka Červená (cervenabrusinka@seznam.cz)

V Nymburce:

Farní káva bude za týden.

Prosím o pomoc s úklidem kostela v sobotu 23. 11. od 8.30 hod.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.