Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. ráno jako obvykle.

pátek bude mše sv. v 18 hod.

sobotu zde mše sv. NEBUDE.

Biblická hodina na téma: „Dámy v nesnázích – o ženách z Ježíšova rodokmenu“ bude tuto středu (20. 11.) v 18 hod. na faře Českobratrské církve Evangelické v Nymburce.

Farní bowling bude opět v Sadské (na stejném místě jako v minulých letech) – již za týden – v neděli 24. 11. od 14.45 hod.

Mikulášská pro děti bude na faře v Nymburce v sobotu 30. 11. od 14 hod.

Adventní duchovní obnova s P. Pavlem Porochnavcem bude v Nymburce v sobotu 7. 12. Začneme roráty v 6.30 hod. Hned po mši sv. se zpěvem rorátů bude snídaně a od 8.30 hod. bude první přednáška. Budeme pokračovat do 12 hod.

Národní potravinová sbírka se uskuteční tuto sobotu 23. listopadu 2019 od 8.00 do 18.00 hod. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a další zboží. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky; vybírat potraviny a další zboží; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta.

Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky.

Koordinátoři: Jakub Jaksch a Inka Červená ([email protected])

V Nymburce:

Všichni jsme teď po mši sv. zváni na farní kávu. Moc prosím, pokud by se také podařilo trochu otočit jednu skříň v místnosti s pingpongovým stolem. Na místě vysvětlím.

Prosím o pomoc s úklidem kostela tuto sobotu 23. 11. od 8.30 hod.

V Sadské:

Pokud můžete, tak prosím přijďte uklízet v pondělí 25. 11. od 9 hod.

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.