Mše sv. během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v 8 hod. – pro 10 lidí.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod. – pro 10 lidí.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v 8 hod. – pro 10 lidí.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod. jako obvykle – pro 10 lidí.

Příští neděli (18. 10.) bude mše sv. ve Všejanech v 8 hod. ráno pro 10 lidí. Vstup bude zákristií. Mše sv. v Nymburce na zahradě pro 20 lidí bude v 9.30 hod. (Vstup bránou nalevo od fary.) Mše sv. v Nymburce v kostele pro 10 lidí bude v 11.15 hod. (Vstup bočním vchodem.) Mše sv. v Sadské nebude. Kdo nevíte, kdy přijít, tak přijďte na farní zahradu v Nymburce v 9.30 hod.

Výuka náboženství je řádná výuka a tedy i v době nouzového stavu dále probíhá na faře v Nymburce pro všechny věkové kategorie (v různých skupinách) ve čtvrtek od 15.15 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské probíhá v pátek od 16.30 hod.

Tento rok začínáme přípravu na biřmování pro mladé od 14 do 24 let. První setkání bude ve čtvrtek 22. října v 16.15 hod. Příprava bude pravděpodobně probíhat ve čtvrtky jednou za dva týdny od 16.15 hod. Předpokládané udílení svátosti biřmování je květen 2022. Starší zájemci o svátost biřmování budou moci absolvovat přípravu od podzimu 2021.

V úterý 3. listopadu 2020 navštíví naši farnost pan kardinál Dominik Duka, aby vykonal vizitaci farnosti. V rámci této návštěvy bude v 18 hod. mše sv. v kostele sv. Jiljí v Nymburce a po ní diskuse s farníky.