Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod.

Ve čtvrtek zde mše sv. NEBEDE.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod. jako obvykle.

Výuka náboženství je řádná výuka a tedy i v době nouzového stavu dále probíhá na faře v Nymburce pro všechny věkové kategorie (v různých skupinách) ve čtvrtek od 15.15 do 17.15 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské probíhá v pátek od 16.30 hod.

V sobotu 17.10. a v neděli 18. 10. proběhne misijní víkend v Nymburce především pro děti z 1. stupně ZŠ, ale vítáni jsou i předškoláci a také starší. Prosím zájemce, aby se domluvili s Evou Kubišovou ([email protected]; 605 935 015) nebo Jiřím Podruhem ([email protected]) na podrobnostech. S ohledem na omezení prosíme, abyste se přihlásili!

Připomínám, že v neděli 18. 10. (tedy za 2 týdny) mše sv. v Sadské NEBUDE.

Žehnání zvířat proběhne DNES před bočním vchodem kostela sv. Jiljí v Nymburce od 14 hod.

Koncert smíšeného pěveckého sboru sv. Cecílie proběhne v kostele sv. Václava ve Velelibech DNES od 15 hod. (Na delší dobu poslední koncert.)

Tento rok začínáme přípravu na biřmování pro mladé od 14 do 24 let. První setkání bude ve čtvrtek 22. října v 16.15 hod. Příprava bude pravděpodobně probíhat ve čtvrtky jednou za dva týdny od 16.15 hod. Předpokládané udílení svátosti biřmování je květen 2022. Starší zájemci o svátost biřmování budou moci absolvovat přípravu od podzimu 2021.

V úterý 3. listopadu 2020 navštíví naši farnost pan kardinál Dominik Duka, aby vykonal vizitaci farnosti. V rámci této návštěvy bude v 18 hod. mše sv. v kostele sv. Jiljí v Nymburce a po ní diskuse s farníky.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.

Za týden zde bude první sv. přijímání.