Moc děkuji všem, kteří se v tomto roce zapojili do Tříkrálová sbírky nebo do ní přispěli.

Bohoslužby v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod.

pátek bude bohoslužba slova v 18 hod.

sobotu bude mše sv. v 18 hod.

Všechny bohoslužby ve všední dny budou v Nymburce na faře.

Dívčí víkend „U studánky“ pod vedením Heleny Saskové pro dívky z 4. – 8. třídy bude v Nymburce na faře již od tohoto pátku (17. ledna) do soboty (18. ledna). V pátek se začíná v 19 hod. a v sobotu se také končí v 19 hod. Můžete se přihlásit u Heleny Saskové nebo rovnou přijít. Email: [email protected]

Biblická hodina na téma „Duchovní život“, zamyšlení nad listem Římanům, bude v Nymburce na faře TUTO STŘEDU (15. 1.) v 18.00. Tentokrát ji pro nás bude mít Jiří Miklóš, kazatel Nové naděje.

Ekumenická bohoslužba bude již za týden – v neděli 19. ledna – od 17 hod. v kostele Církve Českobratrské Evangelické v Nymburce.

Karneval pro děti bude na faře v Nymburce již za dva týdny v neděli 26. ledna od 14.30 hod.

Farní tábor bude v tomto roce od soboty 8. srpna do 15. srpna pro první stupeň ZŠ. Druhý stupeň bude končit ve středu 19. srpna. Přihlášky budou později.

V Nymburce:

Teď po mši sv. jsme všichni zváni na farní kávu. Je první v tomto roce, tak určitě přijďte!