Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí slavnost Zjevení Páně – mše sv. bude v 18 hod. v kostele.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v Nymburce na faře v 16.15 hod. Mše sv. ráno nebude.

pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce na faře v 18 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Dívčí víkend „U studánky“ pod vedením Heleny Saskové pro dívky z 4. – 8. třídy bude v Nymburce na faře od pátku 17. ledna do soboty 18. ledna. V pátek se začíná v 19 hod. a v sobotu se také končí v 19 hod.

Biblická hodina na téma „Duchovní život“, zamyšlení nad listem Římanům, bude v Nymburce na faře ve středu 15. 1. v 18.00. Tentokrát ji pro nás bude mít Jiří Miklóš, kazatel Nové naděje.

Ekumenická bohoslužba bude v neděli 19. ledna od 17 hod. v kostele Církve Českobratrské Evangelické v Nymburce.

Tříkrálová sbírka v roce 2020 probíhá od 1. do 14. ledna. Děkuji moc všem, kteří se zapojují a pokud se chce ještě někdo přidat ke koledníkům, tak se prosím přihlaste u Evy Kubišové nebo Jána Kmece případně dejte vědět mně.