Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek – svátek Jana Nepomuckého mše sv. bude v Nymburce v 18 hod.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce v 18 hod.

sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Ve Velelibech bude mše sv. v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

Příští neděli oslavíme slavnost Seslání Ducha svatého. Mše sv. budou jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Příprava na první svaté přijímání pokračuje zítra – v pondělí 13. 5. – v 17 hod. na faře v Nymburce. Prosím, zda by tentokrát byl přítomen i někdo z rodičů nebo prarodičů.

První svaté přijímání proběhne v naší farnosti za tři týdny – v neděli 2. června – tuto neděli nebude mše sv. v Sadské, ale pouze ve Všejanech a v Nymburce.

Ekumenická svatodušní bohoslužba bude v pondělí 20. května od 18 hod. v Husově sboru.

Setkání Duchovně-pastorační sekce farní rady, které je otevřené všem farníkům bude na faře v Nymburce TUTO středu (15. 5.) v 18.30 hod.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Zvu na modlitební vigilii k Duchu sv., která proběhne v kostele sv. Apolináře v Sadské TUTO sobotu (18. 5.) od 19.15 hod.

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem našeho kostela, který proběhne ve čtvrtek 23. 5. od 17.30 hod.

Farní káva bude za dva týdny – v neděli 26. 5.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

Farní káva bude za týden po mši sv.

Nabízíme hrobku 167 na zdejším hřbitově, která se dá použít jako hrob. Během května bude přemístěn kříž, který na ni těsně přiléhá a tato hrobka bude jako hrob bez problémů použitelná.