Bohoslužby během týdne budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce bohoslužba slova v 8 hod.

V pátek bude v Nymburce bohoslužba slova v 18 hod.

V neděli 20. června budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská

Tento čtvrtek bude na faře a farní zahradě program pro děti od 15.15 do 17.15 hod. Je to již volnější program především pro děti z prvního stupně.

Farní tábor bude od soboty 31. 7. do soboty 7. 8. 2021 pro 1. stupeň a do středy 11. 8. pro 2. stupeň. Přihlášky jsou vzadu v kostele.

Zvu na farní víkend na faru do Jítravy u Jablonného v Podještědí. Více o místu najdete na http://farajitrava.cz/ Akce se koná od pátku 18. června do neděle 20. června.

Je to příležitost po delší době opět být spolu, a přitom program by byl volnější podle vašich zájmů a být v krásné přírodě. Doprava vlastními auty. Případně dejte vědět a nějaké místo pro vás najdeme. Jídlo si prosím vezměte s sebou. Ubytování je již zaplaceno. Hlaste se u paní Hájkové na: [email protected]

V sobotu 18. září proběhne celonárodní pouť ke sv. Ludmile na Tetín. Prosím ty, kteří mají zájem se zúčastnit, aby se nahlásili nejpozději do 20. června ve Všejanech u paní Svobodové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové. Podle zájmu, pak budeme objednávat autobus nebo hledat jiný způsob dopravy.

Setkání seniorů bude od středy za týden – ve středu 23. 6. – od 16 hod. mše sv. a pak budeme pokračovat na faře na téma: Mučedníci dnešní doby.

V NYMBURCE:

Po mši sv. zveme na faru a farní zahradu na farní kávu.