Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 15.45 hod.

pátek zde bude bohoslužba slova v 18 hod.

sobotu zde mše sv. NEBUDE.

Ve středu mše sv. ve Všejanech NEBUDE.

Výuka náboženství začne TENTO čtvrtek (17. 9.) na faře Nymburce v 15.15 hod. Také ve školním roce 2020 – 2021 bude výuka náboženství probíhat pro všechny věkové kategorie vždy ve čtvrtek od 15.15 do 17.15 hod. Tento čtvrtek začneme modlitbou na farní zahradě v 15.15 hod., potom bude od 15.45 hod. mše sv. v kostele a od 16.30 hod. bude nabídka setkání s rodiči na faře, kde je možné se ptát nebo sdělit připomínky.

Výuka náboženství na faře v Sadské bude probíhat v pátek od 16.30 hod.

Poutní mše sv. v kapli P. Marie Bolestné v Sadské bude za týden – v neděli 20. 9. – od 11.15 hod. Za týden tedy mše sv. v kostele sv. Apolináře nebude.

V neděli 4. října NEBUDE mše sv. v Sadské z důvodu malování soklu v kostele. V tuto neděli budu v Nymburce na farní kávě.

V sobotu 3. října proběhne setkání misijních klubek na Tetíně. Více informací za týden.

V NYMBURCE:

Teď bych prosil Elišku Plaňanskou a případně další, aby představili schůzky Royal Rengers a pozvali vás na farní zahradu k malé ukázce.

V SADSKÉ:

Na opravu kaple P. Marie Bolestné zřídilo město transparentní účet 8248-504348369/0800 u České spořitelny. Na tomto účtu se zatím sešlo cca 50 tisíc korun. V současné době probíhají průzkumné a projekční práce, které budou stát celkem 231 tisíc korun. Kasička pro veřejnou sbírku města bude také umístěna v kapli P. Marie Bolestné.