Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy v pondělí a ve čtvrtek zde budou mše sv. v 8 hod. V pátek a v sobotu zde budou mše sv. v 18 hod. V sobotu 26. 9. bude mše sv. na farní zahradě v Nymburce. Pokud bude pršet, tak budeme v kostele. Zpovídat před mší sv. budu v kostele.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

V sobotu bude mše sv. v Budiměřicích v 10 hod.

Mše sv. ve Velelibech bude až od pondělí za týden (28. 9.) – na slavnost sv. Václava – v 16 hod.

Schůze pastorační rady farnosti bude tuto středu (23. 9.) od 18.45 hod.

Výuka náboženství na faře v Nymburce také ve školním roce 2020 – 2021 probíhá pro všechny věkové kategorie vždy ve čtvrtek od 15.15 do 17.15 hod.

Výuka náboženství na faře v Sadské probíhá v pátek od 16.30 hod.

Poutní mše sv. v kapli P. Marie Bolestné v Sadské je dnes od 11.15 hod. Mše sv. v kostele sv. Apolináře dnes není.

V neděli 4. října NEBUDE mše sv. v Sadské z důvodu malování soklu v kostele. V tuto neděli budu v Nymburce na farní kávě.

V sobotu 3. října proběhne setkání misijních klubek na Tetíně. Mše sv. na Tetíně začíná v 10.30 hod. Čeká nás hra o sv. Ludmile, stezka Tetínskými tajemstvími, … Předpokládaný závěr programu mezi 16.30 a 17 hod. Ohledně odjezdu z Nymburka a návratu do Nymburka budou informace později.

V SADSKÉ:

Na opravu kaple P. Marie Bolestné zřídilo město transparentní účet 8248-504348369/0800 u České spořitelny. Na tomto účtu se zatím sešlo cca 50 tisíc korun.

V současné době probíhají průzkumné a projekční práce, které budou stát celkem 231 tisíc korun. Na veřejnou sbírku města věnujeme také sbírku při dnešní mši sv.