Mše sv. během týdne budou takto:V pondělí bude mše sv. v 9.30 hod. ráno v Nymburce. Ve středu v 15 hod. ve Všejanech. Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v 16 hod. Mše sv. ráno nebude. V pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle. V sobotu zde mše sv. nebude – budeme na farní pouti.

Příští neděli bude v Nymburce první sv. přijímání dětí. Mše sv. v Sadské příští neděli nebude. Připomínám, že první sv. zpověď bude tento pátek od 15 hod.

Farní pouť do Rokole, Slavoňova a Koclířova bude již tuto sobotu 22. dubna – odjezd ze Všejan v 6.15 hod., z Nymburka v 6.30 hod. a okolo 6.40 hod. ze Sadské. Návrat bude mezi 20 a 21 hod. Cena za cestu je 250,- Kč – platí se při přihlašování. Ve Všejanech se můžete hlásit u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové.

Farní voda – tedy jednodenní sjezd dalšího úseku Jizery,  tentokráte z Malé Skály – se koná v sobotu 6. května. Cena bude zhruba 350,- Kč za dvoumístnou loď plus doprava vlakem. Vaší účast hlaste Jiřímu Podruhovi do středy 3. května buď osobně nebo na email: [email protected]. Bližší informace obdrží přihlášení vodáci.

Farní dovolená proběhne v krásné krajině v Hoješíně u Seče o víkendu 23. – 25. června. Ubytování v pokojích areálu kláštera školských sester za poplatek 80,- Kč za osobu a noc + jídlo (částka bude upřesněna podle počtu nahlášených účastníků). S sebou spacák, případně prostěradlo, oblečení přizpůsobit počasí. Doprava vlastní autem, případně vlakem do Třemošnice, odtud možnost individuálního odvozu do Hoješína. V pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, táborák, posezení. V neděli mše sv. od 8 hod v místním kostele, odjezd po obědě během odpoledne. Nahlašte, prosím, u Jakuba Jaksche ([email protected]), pokud počítáte s účastí, abychom mohli naplánovat přípravu jídla a také pokud bude někdo potřebovat odvoz.

Farní tábor bude v termínu od 29. 7. do 9. 8. 2017. Přihlášky s informacemi jsou na stolku u východu z kostela .

Zvu všechny mladé od 14 do 30 let na Celostátní setkání mládeže do Olomouce, které bude od 15. do 20. srpna tohoto roku. Více informací a přihlášky na https://olomouc2017.signaly.cz/