Mše sv. během týdne budou Velikonočního rozpisu: V pondělí v 8 hod. ráno v Nymburce. Ve středu v 17 hod. v Sadské.

Na Zelený čtvrtek v 18 hod. Na Velký pátek v 15 hod. a na Bílou sobotu ve 20.30 hod.

Křížová cesta bude v Nymburce na Velký pátek od 14.15 hod.

Zpovídání bude podle Velikonočního rozpisu.

Akce Nymburk čte bibli bude probíhat zítra – v pondělí 10. 4. – před městskou knihovnou v Nymburce od 12 do 16 hod.

Výklad žalmu od faráře Československé církve Husitské Jana Kohouta bude toto úterý 11. 4. od 17 hod. v městské knihovně v Nymburce.

Příprava dětí na první sv. přijímání pokračuje zítra – v pondělí 10. 4. – od 17 hod. na faře v Nymburce. Tentokrát prosím, aby s dětmi přišel i někdo z rodičů nebo prarodičů.

Farní pouť do Rokole, Slavoňova a Koclířova bude v sobotu 22. dubna – odjezd ze Všejan v 6.15 hod., z Nymburka v 6.30 hod., případný odjezd ze Sadské bude upřesněn. Návrat bude mezi 20 a 21 hod. Cena za cestu je 250,- Kč – platí se při přihlašování. Ve Všejanech se můžete hlásit u paní Homolové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové.

Farní dovolená proběhne v krásné krajině v Hoješíně u Seče o víkendu 23. – 25. června. Ubytování v pokojích areálu kláštera školských sester za poplatek 80,- Kč za osobu a noc + jídlo (částka bude upřesněna podle počtu nahlášených účastníků). S sebou spacák, případně prostěradlo, oblečení přizpůsobit počasí. Doprava vlastní autem, případně vlakem do Třemošnice, odtud možnost individuálního odvozu do Hoješína. V pátek od 18 hod. mše sv. s otcem Jaroslavem na místě, od 19 hod. večeře, ubytování, posezení. V sobotu volnočasové aktivity podle zájmu – výlet do okolí, odpočinek, koupání v blízké přehradě, fotbálek, volejbal, petangue, táborák, posezení. V neděli mše sv. od 8 hod v místním kostele, odjezd po obědě během odpoledne. Nahlašte, prosím, u Jakuba Jaksche ([email protected]), pokud počítáte s účastí, abychom mohli naplánovat přípravu jídla a také pokud bude někdo potřebovat odvoz.

Farní tábor bude v termínu od 29. 7. do 9. 8. 2017. Přihlášky s informacemi jsou na stolku u východu z kostela .

Zvu všechny mladé od 14 do 30 let na Celostátní setkání mládeže do Olomouce, které bude od 15. do 20. srpna tohoto roku. Více informací a přihlášky na https://olomouc2017.signaly.cz/