Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. ráno.

pátek a v sobotu budou mše sv. v 18 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Misijní neděle probíhá dnes. Dnešní sbírka je misie a také můžete přispět na papežské misijní dílo dětí zakoupením oříšků, sirek nebo kalendáře.

Večer chval bude v Nymburce v kostele v neděli 10. 11. od 17.30 hod.

Arcidiecézní setkání ministrantů bude v sobotu 16. 11. na Arcibiskupství a v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Bližší informace později.

Farní bowling bude opět v Sadské (na stejném místě jako v minulých letech) v neděli 24. 11. od 14.45 hod.

Národní potravinová sbírka se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2019 od 8.00 do 18.00 hod. ve vybraných prodejnách po celé České republice. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a vybrané druhy drogistického zboží do košíků za pokladnami. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny a vybrané drogistické zboží.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky se seznamem potravin a drogerie vhodných k darování; vybírat potraviny a drogistické zboží od dárců do připravených nákupních košíků za pokladnami; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta.

Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky: zástěra s logem projektu, letáky s informacemi, nákupní košíky označené logem sbírky, „Banánovky“ pro převoz potravin.

Koordinátoři: Jakub Jaksch a Inka Červená ([email protected])

V Nymburce:

Srdečně zvu na prezentaci o sociálních sítích. Která bude teď po mši sv. v rámci farní kávy. Bude zajímavá hlavně pro vás, rodiče, kteří se domníváte, že vaše děti jsou s vámi doma v bezpečí, a přitom netušíte, jaký svět k vašim dětem přichází na sociálních sítích, zatímco jsou ve zdánlivém bezpečí svého pokoje. Prezentaci a diskuzi povede Mgr. Jiřina Bartošová, pedagožka z Domu dětí a mládeže Nymburk.

Prosím o pomoc s úklidem kostela v sobotu 23. 11. od 8.30 hod.