Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde mše sv. NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. v 16 hod. a po ní bude setkání seniorů na faře s tématem: Svatost.

Ve čtvrtek zde mše sv. NEBUDE.

pátek – slavnost Všech svatých – mše sv. bude v 18 hod.

sobotu – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé – mše sv. budou v 8 a 18 hod. v kostele a v 15 hod. bude mše sv. na hřbitově v Nymburce.

Během sbírky při misijní neděli se v klasické kostelní sbírce na misie vybralo 6.628,- Kč a v misijním ořechu se vybralo 10.997,- Kč. Celkem tedy 17.625,- Kč. Děkujeme.

Večer chval bude v Nymburce v kostele v neděli 10. 11. od 17.30 hod.

Arcidiecézní setkání ministrantů bude v sobotu 16. 11. na Arcibiskupství a v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Bližší informace později.

Farní bowling bude opět v Sadské (na stejném místě jako v minulých letech) v neděli 24. 11. od 14.45 hod.

Národní potravinová sbírka se uskuteční v sobotu 23. listopadu 2019 od 8.00 do 18.00 hod. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a další zboží. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny.

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky; vybírat potraviny a další zboží; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta.

Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky.

Koordinátoři: Jakub Jaksch a Inka Červená ([email protected])

V Nymburce:

Farní káva bude za týden.

Prosím o pomoc s úklidem kostela v sobotu 23. 11. od 8.30 hod.

Ve Všejanech:

Eucharistická adorace, zde bude za týden od 7.35 hod.

V Sadské:

Teď po mši sv. je příležitost ke svaté zpovědi – svátosti smíření.

Za týden zde bude po mši sv. eucharistická adorace.