Mše sv. během týdne budou takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve čtvrtek – na Štědrý den – v rámci hygienických opatření časy mší sv. na internetu nezveřejňujeme.

pátek – na Hod Boží Vánoční – budou mše sv. jako v neděli: 8 hod. – Všejany; 9.30 hod. – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

sobotu – na svátek sv. Štěpána – bude mše sv. ve Velelibech v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

neděli 27. 12. – svátek Svaté Rodiny – budou mše sv. jako v neděli: 8 hod. – Všejany; 9.30 hod. – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Zpovídání probíhá podle rozpisu. Tedy v tomto týdnu: pondělí 7.30 – 8.00 hod. v Nymburce v kostele a 9.00 – 9.30 hod. v Nymburce na faře. Dále v úterý a ve středu vždy od 18 do 19.30 hod. v Nymburce na faře.

Adventní duchovní obnova letos nebyla, ale pro manžele je vhodný zdroj k obnově vztahu zde: https://youtu.be/I0EfT_iMTTo

Je možné shlédnout kdykoliv během adventu. Pozor, po ADVENTU video již nebude k dispozici.

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s hlídáním kostela během Vánoc a na Nový rok. Kdo by byl ochotný pomoci, tak prosím přijďte po mši sv. do zákristie.

Prosím o pomoc s přípravou betléma.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření. V pondělí budu od 16 do 20 hod. zpovídat v Českém Brodě.