Mše sv. v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí a ve čtvrtek budou v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V neděli 28. listopadu budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Tichá hodinka pro dobrý start adventu se čtením z bible a prostorem pro zamyšlení bude na 1. neděli adventní – 28. 11. – od 18 hod. v modlitebně Křesťanského společenství v Nymburce.

Adventní duchovní obnova s proboštem Petrem Kubantem bude dá-li Pán v sobotu 11. prosince od 14 do 19 hod.

Katolický dívčí časopis IN! bude od ledna 2022 k objednání bezplatně. Více info na: https://info.in.cz/

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem kostela, který proběhne TUTO středu (24. 11.) od 17.30 hod. ve výškách a TENTO čtvrtek (25. 11.) od 17.30 hod. při zemi.

Farní káva bude dá-li Pán za týden.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

VE VŠEJANECH:

V neděli 5. 12. nás navštíví pan Tomáš Polák ze správy majetku Arcibiskupství pražského, aby vysvětlil důvody k využití možnosti a předání kostela obci. Prosím počítejte s tím, že po mši sv. vysvětlí důvody a dá prostor k otázkám.