Mše sv. během týdne budou takto:

V pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v Nymburce na faře v 8 hod.

pátek – slavíme první pátek v měsíci – mše sv. bude v Nymburce na faře v 18 hod. Předtím budu zpovídat přednostně děti od 16.30 hod., ostatní od 17.30 hod.

Tuto sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

V Nymburce bude při mši sv. v neděli 3. 3. zpívat Vox Nymburgensis a po mši sv. bude křížová cesta, kterou bude Vox hudebně doprovázet.

Výuka náboženství bude v Nymburce jako obvykle. V Sadské je místo výuky náboženství program prvního pátku v Nymburce.

Farní bowling bude v neděli 10. března od 14.50 hod. v Sadské.

Farní pouť do Krzesowa bude v sobotu 13. dubna. Informace o poutním místě zde:

Krzeszów – Europejska Perła Baroku – Oficjalna Strona Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie (opactwo.eu)

Odjezd bude v 7 hod. ze Všejan, v 7.15 z Nymburka (Nám. Přemyslovců), v 7.30 ze Sadské a v 7.45 z Poděbrad (před vlakovým nádražím). Návrat okolo 19 hod. Cena za cestu, která se platí při přihlašování je 500,- Kč. Dále je potřeba počítat, že se bude platit vstupné 25 zlotých (cca 170,- Kč) a případně oběd, kdo bude chtít. Toto bude možné zaplatit v korunách v autobuse. Hlaste se v Nymburce u paní Hájkové (737 464 273 nebo [email protected]), ve Všejanech u paní Homolové a v Sadské u paní Štěpánové.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. 2024

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici.

Pokud má někdo navíc respirátory, roušky, štíty, tak je můžete přinést do sbírky na Ukrajinu. Stačí, když je přinesete nějakou neděli po mši sv. do zákristie.

V NYMBURCE:

Farní káva bude teď po mši sv. na faře.

Informaci o webových stránkách Donator.cz teď řekne Jakub Jaksch.

VE VŠEJANECH:

Během postní doby budou křížové cesty od 7.30 hod.

V SADSKÉ:

Během postní doby budou křížové cesty od 10.50 hod.

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření – ke sv. zpovědi – v teple na faře.