Mše sv. v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

pátek – památka sv. Silvestra a poslední den občanského roku – bude v Nymburce mše sv. v 16 hod.

sobotu – slavnost Matky Boží P. Marie, zasvěcený svátek a první den občanského roku – budou mše sv. jako v neděli, tedy: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

V neděli 2. ledna – budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská. V Nymburce bude mše sv. z 2. neděle po Narození Páně. Ve Všejanech a v Sadské již oslavíme slavnost Zjevení Páně (Tří králů).

Česká mše Vánoční J. J. Ryby v provedení souboru Hlahol bude v kostele sv. Jiljí v Nymburce již DNES od 16 hod.

V SADSKÉ:

Pohřeb paní Emílie Dytrychové z Píst bude v kostele sv. Apolináře v Sadské v pátek 31. 12. od 11 hod.