Děkuji moc všem, kdo se podíleli na oslavě Vánoc!

Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí v naší farnosti mše sv. NEBUDE.

úterý, památka sv. Silvestra a poslední den občanského roku, bude v Nymburce mše sv. v 16 hod.

Ve středu, slavnost Matky Boží P. Marie a Nový rok, budou mše sv. jako v neděli.

Ve čtvrtek, bude mše sv. v Nymburce na faře v 8 hod.

pátek bude bohoslužba slova v Nymburce na faře v 18 hod.

sobotu bude mše sv. v Nymburce na faře v 18 hod.

Anticipovaná oslava Silvestra a konce občanského roku bude na faře v Nymburce již DNES od 18 hod. Prosíme každého, aby s sebou něco přinesl, zhruba to, co sám sní.

Česká mše Vánoční J. J. Ryby v podání pěveckého smíšeného sboru Hlahol bude v kostele sv. Václava ve Mcelých v úterý 31. 12. ve 14 hod.

Dívčí víkend „U studánky“ pod vedením Heleny Saskové pro dívky z 4. – 8. třídy bude v Nymburce na faře od pátku 17. ledna do soboty 18. ledna. V pátek se začíná v 19 hod. a v sobotu se také končí v 19 hod.

Ekumenická bohoslužba bude v neděli 19. ledna od 17 hod. v kostele Církve Českobratrské Evangelické v Nymburce.

Tříkrálová sbírka v roce 2020 probíhá od 1. do 14. ledna. Prosím ty, kteří jsou ochotni pomoci, aby se přihlásili u Evy Kubišové nebo Jána Kmece anebo dali vědět mně.