Ohlášky 4. 1. 2026
Mše sv. během týdne budou takto:
V pondělí bude mše sv. v Nymburce na faře v 8 hod.
V úterý – slavnost Zjevení Páně – mše sv. bude v Nymburce v kostele v 18 hod.
Ve středu mše sv. ve Všejanech NEBUDE.
Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v Nymburce na faře v 16.30 hod.
V pátek bude mše sv. bude v Nymburce v kostele v 18 hod.
V sobotu bude mše sv. v Nymburce na faře v 18 hod. V soboru budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.
Příští neděli svátek Křtu Páně mše sv. budou obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.
Zveme na Seminář obnovy v Duchu svatém podle P. Ernsta Sieverse, který bude probíhat v naší farnosti od 21. ledna do 22. dubna 2026. Jedná se o intenzivní duchovní obnovu, která vede k prohloubení života s Bohem. Skládá se z každotýdenních setkávání ve středy večer od 19 do 21 hod., jejichž součástí je modlitba, katecheze a sdílení ve skupinách. Seminář také vede k pravidelné osobní modlitbě s Božím Slovem každý den. Přihlášky jsou vzadu v kostele a případně také zde: https://1url.cz/@nymburk
Společenství pro mladé od 16 do 20 let bude dnes bude na faře v Nymburce od 16hod.
Setkání pastoračně duchovní sekce farní rady – nejedná se o Pastorační radu farnosti – bude tuto středu 7. ledna od 18.30 hod. na faře v Nymburce.
Modlitba chval s nabídkou přímluvné modlitby bude tento čtvrtek (8. 1.) od 19 hod. na faře v Nymburce.
Možnost přímluvné modlitby bude i v neděli za týden (11. 1.) po mši sv. v Nymburce.
Modlitba za naší arcidiecézi bude v neděli 18. 1. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze. Modlitba v katedrále začíná v 18 hod. Pojedeme vlakem v 16:02 hod. z Nymburk hl.n.
Ekumenická bohoslužba bude v prostorách církve Křesťanské společenství (ulice Komenského 1254/21) v neděli 25. ledna od 17 hod.
Zapište si do kalendáře na rok 2026 tyto důležité akce:
14. 3. (sobota) – celodenní duchovní obnova
6. – 10. 5. (středa – neděle) – Lidové misie v Nymburce
21. 6. (neděle) – farní den v Nymburce (od 15 hod.)
1. – 8. 8. (od soboty do soboty) – farní tábor
11. – 16. 8. (úterý – neděle) – Celostátní setkání mládeže v Ostravě
30. 8. (neděle) – farní den v Sadské – pro celou farnost (od 15 hod.)