Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

Ve čtvrtek bude mše sv. pro děti v Nymburce v kostele v 16.30 hod.

V pátek bude mše sv. v Nymburce kostele v 18 hod.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE. Budeme připravovat farní tábor.

Příští neděli oslavíme slavnost Nanebevstoupení Páně. Mše sv. budou jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Příprava na první svaté přijímání pokračuje AŽ ZA TÝDEN – v pondělí 13. 5.

Biřmovancům připomínám, že dnes v 17.15 hod. pokračuje naše příprava na biřmování.

Ekumenická svatodušní bohoslužba bude v pondělí 20. května od 18 hod. v Husově sboru.

Setkání Duchovně-pastorační sekce farní rady, které je otevřené všem farníkům bude na faře v Nymburce ve středu 15. 5. v 18.30 hod.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Zvu na modlitební vigilii k Duchu sv., která proběhne v kostele sv. Apolináře v Sadské v sobotu 18. 5. od 19.15 hod.

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Prosím o pomoc s úklidem našeho kostela, který proběhne ve čtvrtek 23. 5. od 17.30 hod.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.