Mše sv. budou – dá-li Pán – takto:

V pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. pro děti v 16.15 hod.

V pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V sobotu bude také mše sv. v Budiměřicích v 10 hod.

V neděli 12. září budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Výuka náboženství začne již tento čtvrtek 9. 9. od 15.15 hod. a v 16.15 hod. bude mše sv. pro děti. Také tento rok bude probíhat náboženství od 15.15 do 17.15 hod. Je možné, že nejstarší skupina bude začínat až v 16.15 hod.

Příprava na biřmování bude pokračovat se skupinou, která začala minulý školní rok, od čtvrtka za týden, tedy ve čtvrtek 16. 9. od 16.15 hod.

DOSPĚLÍ, kteří chtějí přijmout tuto svátost se mi mohou ozvat do konce září osobně, na mobil: 604 36 52 37 nebo na email [email protected] a domluvíme se ohledně přípravy.

Připomínám pozvánku na farní odpoledne, kdy bude příležitost se po delší době společně sejít. Prasátko a pivo je zajištěno, také program pro děti a čeká nás vystoupení jedinečné hudební skupiny Kroužek. Sejdeme JIŽ DNES! – od 14 hod. na farní zahradě v Nymburce.

Celonárodní pouť ke sv. Ludmile se koná v sobotu 18. září na Tetíně. Autobus pojede v 8 hod. ze Všejan, v 8.15 hod. z Nymburka a v 8.25 hod. ze Sadské. Prosím všechny zájemce, aby se nahlásili ve Všejanech u paní Svobodové, v Nymburce u paní Hájkové a v Sadské u paní Štěpánové a zaplatili zálohu 200,- Kč. Návrat okolo 18 hod.

Mše sv. v kapli sv. Jana Nepomuckého v Nymburce za Jana Zedricha bude v neděli 3. října v 17 hod.

V SADSKÉ:

Po mši sv. bude eucharistická adorace.