Mše sv. v týdnu budou – dá-li Pán – takto:

pondělí bude v Nymburce mše sv. v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod.

Ve čtvrtek bude v Nymburce mše sv. pro děti v 16.15 hod.

pátek a v sobotu budou v Nymburce mše sv. v 18 hod.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. Mše sv. ve Velelibech bude v 9 hod. a v Budiměřicích v 10 hod. dopoledne.

V neděli 14. listopadu budou mše sv. jako obvykle: 8.00 hod. – Všejany; 9.30 – Nymburk; 11.15 hod. – Sadská.

Výuka náboženství tento týden bude jako obvykle od 15.15 hod. Skupinka Ládi Veselého je zvána k účasti na mši sv. od 16.15 hod. spolu s ostatními.

Příprava na biřmování tento týden nebude, ale bude až 18. 11.

Srdečně zvu na oslavu Světového dne mládeže v pražské arcidiecézi, která se uskuteční v sobotu 20. listopadu v Praze – Kobylisích. Více na: https://adcm.cz/2021/10/15/sdm-diecezni-setkani-mladeze/ Vyjíždíme z Nymburka hl. n. vlakem v 8:02, sraz v 7:50 hod., předpokládaný návrat do Nymburka 18:53 nebo 19:49 hod.

Národní potravinová sbírka se uskuteční v sobotu 20. listopadu 2021 od 8.00 do 18.00 hod. Farní charita Nymburk se této sbírky zúčastní v prodejně Albert v Nymburce. Během celého dne budou moci zákazníci darovat trvanlivé potraviny a další zboží. Darované zboží poputuje do Farní charity Nymburk. Je možné darovat i z domu přinesené trvanlivé potraviny. HLEDÁME DOBROVOLNÍKY, jejichž úkolem bude: rozdávat informační letáky; vybírat potraviny a další zboží; naskládat vybrané zboží do krabic pro převoz do Charity a pomoci s jejich naložením do auta. Dobrovolníci se v prodejně během dne vystřídají (ideálně po 2-3 hodinách) a předají si potřebné pomůcky. Kontakt: 735 708 884 nebo [email protected]

Koncert Smíšeného pěveckého sboru sv. Cecílie s duchovními skladbami, spirituály a lidovými písněmi bude v kostele sv. Václava ve Velibech dnes od 15 hod.

Katolický dívčí časopis IN! bude od ledna 2022 k objednání bezplatně. Více info na: https://info.in.cz/

V Nymburce:

Prosím o pomoc s úklidem kostela, který proběhne ve středu 24. 11. od 17.30 hod. ve výškách a ve čtvrtek 25. 11. od 17.30 hod. při zemi.

Farní káva bude za týden.

V pravé lodi kostela – okolo dětského koutku jsou knihy na rozebrání.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.