Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí – slavnost Neposkvrněného početí P. Marie – mše sv. bude 8 hod. jako obvykle.

Ve čtvrtek mše sv. pro děti bude v 16.15 hod.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

sobotu zde bude mše sv. v 6.30 hod. se zpěvem rorátů a bude zde také mše sv. v 18 hod.

Mše sv. v pondělí, ve čtvrtek a v sobotu večer budou NA FAŘE. Mše sv. v pátek a sobotní roráty budou v KOSTELE.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Představení dětí ŽIVÝ BETLÉM bude za dva týdny. V neděli 22. 12. v 15 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce.

Jsme zváni na Adventní koncert v kostele sv. Apolináře v Sadské toto pondělí 9. prosince od 18 hodin. Adventní a vánoční melodie zazní v podání komorního žesťového souboru BRASSTET. Předprodej vstupenek zajišťuje KIC.

Koncert ZUŠ Nymburk v našem kostele sv. Jiljí v Nymburce bude v úterý 17. prosince od 18 hod.

Ekumenická biblická hodina bude na naší katolické faře v Nymburce ve středu 18. prosince od 18 hod. Tentokrát ji bude mít pan farář Církve Československé Husitské Jan Kohout a bude na téma: Modlitba jako šnorchl k čerstvému vzduchu.

Rozpis bohoslužeb ve Vánočním oktávu a zpovídání před Vánoci je vzadu v kostele.

V Nymburce:

Farní káva bude až za týden

Uvítal bych, kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl sjednotit kněžské hroby na našem hřbitově do jednoho hrobu, který by se řádně obnovil. Prosím zájemce, aby se mi přihlásil.

V Sadské:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.