Mše sv. v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí a ve čtvrtek budou mše sv. v 8 hod. jako obvykle.

pátek bude mše sv. v 18 hod. jako obvykle.

sobotu zde bude mše sv. v 6.30 hod. se zpěvem rorátů a po ní bude adventní duchovní obnova na faře. A bude zde také mše sv. v 18 hod.

Všechny mše sv. v tomto týdnu budou ještě v KOSTELE.

Tichá hodinka s biblickými texty, písněmi a rozjímáním bude v prostorách Křesťanského společenství (ul. Komenského 1254) již dnes od 18 hod.

Adventní duchovní obnova s P. Pavlem Porochnavcem bude v Nymburce již tuto sobotu 7. 12. Začneme roráty v 6.30 hod. Hned po mši sv. se zpěvem rorátů bude snídaně a od 8.30 hod. bude první přednáška. Budeme pokračovat do 12 hod.

Roráty v tomto roce budou v soboty 7., 14 a 21. 12. vždy od 6.30 hod.

V Nymburce:

Teď po mši sv. jsme zváni na farní kávu a prosím všechny, kdo se cítí mladí, aby cestou vzali jednu květinu a dali ji k oknu na schodech. Děkuji.

Uvítal bych, kdyby se našel někdo, kdo by mi pomohl sjednotit kněžské hroby na našem hřbitově do jednoho hrobu, který by se řádně obnovil.

V Sadské:

Děkuji moc všem, kdo zde v pondělí uklízeli.

Teď po mši sv. bude eucharistická adorace.