Bohoslužby v Nymburce během týdne budou takto:

pondělí zde bude bohoslužba slova v 8 hod.

Ve čtvrtek zde mše sv. NEBUDE.

pátek zde bude bohoslužba slova v 18 hod.

sobotu – slavnost Nanebevzetí P. Marie – mše sv. bude v 18 hod.

Tuto sobotu (15. 8.) proběhne také slavností bohoslužba v kostele Matky Boží před Týnem na Staroměstském náměstí v Praze, která bude spojená s požehnáním opět vztyčeného Mariánského sloupu. Bohoslužba začíná v 10 hod. dopoledne.

Srdečně vás chci všechny pozvat na opožděnou oslavu 20. výročí od mého kněžského svěcení. Nechci být nějak oslavován, ale určitě je to příležitost poděkovat Pánu Bohu a společně se sejít a vytvářet společenství. Sejdeme se tedy v neděli 30. srpna ve 14 hod. na farní zahradě v Nymburce. Prasátko a pivo je zajištěno, pro děti bude několik soutěží, pro dospělé jen jedna, čeká nás vystoupení hudební skupiny Kroužek a především vzájemné popovídání. Děkuji všem, kdo se podílejí na organizaci. Soutěž pro dospělé je „O nejlepší slanoví“ (slané cukroví, zákusky, pochutiny) a to tak, že můžou soutěžit všichni. Kdo se chce zúčastnit, nechť přinese na dýchánek něco dobrého, ale POZOR! Ne sladké, ale SLANÉ ZÁKUSKY. Pro účely hodnocení se odevzdá na místě 5 kousků a zbytek se dá do éteru pro občerstvení ostatních účastníků Dýchánku. Odborná porota zhodnotí krásu vizáže, vůni, chuť a společenský přínos. Pro vítěze bude odměna jistá!

Prosím pamatujte ve svých modlitbách na náš farní tábor. Děkuji.

V NYMBURCE:

Moc prosím o pomoc s úklidem kostela, který bude ve čtvrtek 3. září od 17.30 hod.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.