Jménem svým i jménem biskupského vikáře pro diakonii a generálního vikáře Mons. Jana Balíka děkuji pracovníkům naší farní charity, dobrovolníkům a všem jejím pomocníkům. Prosím pomodlete se za ně!

Pokud chcete jejich činnost podpořit také finančně, tak pošlete peníze na účet farní charity Nymburk č. ú.: 2101388787/2010

Variabilní symbol: 19

Mnohé aktivity koná také Arcidiecézní charita Praha, i když se o jejich práci v médiích moc nehovoří, pracují v těchto nelehkých podmínkách a z velké části se starají právě o osoby, které jsou nejvíce ohrožené nemocí COVID-19. Nasazení pracovníků charit je obdivuhodné. Pečovat o nemocné, staré, lidi bez domova, to se nedá dělat home office.

S aktuálními opatřeními se pojí zvýšené náklady. A k tomu se plánovaná sbírka v neděli 22. 3. na činnost charit v naší arcidiecézi nemohla konat.

Proto Vás prosím, místo daru v kostelní sbírce na činnost charity věnujte svůj dar přímo na účet Arcidiecézní charity Praha:

Bankovní spojení: 749011 / 5500

variabilní symbol pro tuto mimořádnou sbírku: 2303