Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Ve středu bude mše sv. ve Všejanech v 15 hod.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

V pátek a v sobotu budou mše sv. v Nymburce kostele v 18 hod.

V sobotu budou také mše sv. ve Velelibech a v Budiměřicích. V 9 hod. bude mše sv. ve Velelibech a v 10 hod. v Budiměřicích.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Příprava na první svaté přijímání začíná zítra – v pondělí 15. 4. – od 17 do 18 hod. na faře v Nymburce. Toto setkání je pouze pro děti. Rodiče nebo prarodiče mohou být přítomni, ale bez otázek apod.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Pouť za duchovní povolání bude na Svaté Hoře v sobotu 4. května. Program naleznete zde: POUŤ ZA DUCHOVNÍ POVOLÁNÍ (adcm.cz) Program pro středoškoláky a vysokoškoláky chystaný centrem pro mládež začíná už v pátek 3. května na Slivici. Více info zde: Pouť na Svatou Horu 3.-4. 5. 2024 – ADCM Praha Pokud byste se tam někdo chystal, tak mi dejte vědět a třeba se domluvíme na společné cestě.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. Přihlašovat se můžete zde: Taxiway 2024 přihlašování – ADCM Praha

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

Děkuji všem, kdo pomohli s celostátní potravinovou sbírkou.

V NYMBURCE:

Prosím ty, kdo by byli ochotni vzít si jednou za měsíc službu na modlitbu růžence před mší sv., aby se přihlásili u Jožky Kubiše.

Za týden – v neděli 21. 4. – bude po mši sv. farní káva, dobrá káva, na které budou přítomni také dva bohoslovci.

V SADSKÉ:

Teď se po mši sv. poradíme ohledně půjčování kostela na bohoslužby pravoslavným a ohledně umístění kříže ze hřbitova.

Připomínám datumy farní kávy v Sadské: neděle 28. 4. a neděle 19.5.