Bohoslužby během týdne budou takto:

pondělí bude mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

Ve středu bude mše sv. v Nymburce v 16 hod. a po ní následuje setkání seniorů na faře.

Ve čtvrtek bude mše sv. v Nymburce v kostele v 8 hod.

V pátek bude mše sv. v Nymburce kostele v 18 hod.

V sobotu mše sv. v Nymburce NEBUDE.

Příští neděli budou mše sv. jako obvykle: v 8 hod. ve Všejanech, v 9.30 hod. v Nymburce a v 11.15 hod. v Sadské.

Příprava na první svaté přijímání pokračuje zítra – v pondělí 22. 4. – od 17 do 18 hod. na faře v Nymburce. (Toto setkání je pouze pro děti. Rodiče nebo prarodiče mohou být přítomni, ale bez otázek apod.)

Biřmovancům připomínám, že dnes od 17.15 hod. pokračuje naše příprava na biřmování a že o nejbližším víkendu (26. – 28. 4.) se zúčastníme víkendu pro biřmovance v centru pro mládež.

Setkání Pastorační rady farnosti bude na faře v Nymburce tuto středu v 18.30 hod.

Výuka náboženství je tento týden jako obvykle.

Pouť za duchovní povolání bude na Svaté Hoře v sobotu 4. května. Program naleznete zde: POUŤ ZA DUCHOVNÍ POVOLÁNÍ (adcm.cz) Program pro středoškoláky a vysokoškoláky chystaný centrem pro mládež začíná už v pátek 3. května na Slivici. Více info zde: Pouť na Svatou Horu 3.-4. 5. 2024 – ADCM Praha Pokud byste se tam někdo chystal, tak mi dejte vědět a třeba se domluvíme na společné cestě.

Taxiway – duchovně táborová akce pro mladé od 12 do 16 let bude na Králíkách od 28. 7. do 2. 8. Přihlašovat se můžete zde: Taxiway 2024 přihlašování – ADCM Praha

Náš farní tábor bude od soboty 10. 8. do soboty 17. 8. opět ve Stříbrné Skalici. Přihlášky jsou vzadu v kostele nebo také zde: Tabor-prihlaska-2024.pdf (farnost.cz)

V NYMBURCE:

Prosím ty, kdo by byli ochotni vzít si jednou za měsíc službu na modlitbu růžence před mší sv., aby se přihlásili u Jožky Kubiše.

Teď bude po mši sv. farní káva, kde nám toho naši bohoslovci řeknou trochu víc.

V SADSKÉ:

Připomínám, že za týden (neděle 28. 4.) zde bude po mši sv. farní káva! Další bude v neděli 19.5.