Mše sv. v Nymburce během týdne budou podle obvyklého pořádku. Tedy v pondělí a ve čtvrtek zde budou mše sv. v 8 hod. V pátek a v sobotu zde budou mše sv. v 18 hod.

Ve středu bude mše sv. v Sadské v 17 hod., která bude obětována za zemřelé v Sadské a v okolí – posvícenské requiem.

Příští neděli (30. 8.) bude posvícení v Sadské. Posvícení v Nymburce bude v neděli 6. září.

Srdečně vás chci všechny pozvat na opožděnou oslavu 20. výročí od mého kněžského svěcení. Nechci být nějak oslavován, ale určitě je to příležitost poděkovat Pánu Bohu a společně se sejít a vytvářet společenství. Sejdeme se tedy v neděli 30. srpna ve 14 hod. na farní zahradě v Nymburce. Prasátko a pivo je zajištěno, pro děti bude několik soutěží, pro dospělé jen jedna, čeká nás vystoupení hudební skupiny Kroužek a především vzájemné popovídání. Děkuji všem, kdo se podílejí na organizaci. Soutěž pro dospělé je „O nejlepší slanoví“ (slané cukroví, zákusky, pochutiny) a to tak, že můžou soutěžit všichni. Kdo se chce zúčastnit, nechť přinese na dýchánek něco dobrého, ale POZOR! Ne sladké, ale SLANÉ ZÁKUSKY. Pro účely hodnocení se odevzdá na místě 5 kousků a zbytek se dá do éteru pro občerstvení ostatních účastníků Dýchánku. Odborná porota zhodnotí krásu vizáže, vůni, chuť a společenský přínos. Pro vítěze bude odměna jistá!

Výuka náboženství začne ve čtvrtek 17. září v 15.15 hod.

POZOR! Tichá hodinová adorace uvedená zpěvy z Taizé bude tuto sobotu 29. srpna od 19 hod. v kostele sv. Jiljí v Nymburce.

V NYMBURCE:

Moc prosím o pomoc s úklidem kostela, který bude ve čtvrtek 3. září od 17.30 hod.

V SADSKÉ:

Teď po mši sv. bude příležitost ke svátosti smíření.

Koncert se skladbami Vivaldiho, Schuberta, Händla a dalších proběhne v kostele sv. Apolináře v Sadské v pondělí 31. srpna od 18 hod.